Marimetsa rabamatk 18.06.2021

15.06.2021

Reedel 18. juunil toimub rabamatk "Jaaniku aegu", matkajuht Clelia Piirsoo.

Omaosalus 7 eurot, kestus 5 tundi.

Palume registreerida e-posti aadressil ulrika@ppy.ee või telefonil 55570848. Registreerimise viimane päev on 16.06.2021.

Väljasõit tellitud bussiga Tondi 8A juurest kell 10:00. Koguneme 15 minutit varem. Tagasisõitu Marimetsast alustame kell 16:00. Buss jõuab Tondile orienteeruvalt kell 17:15.

Aasta tagasi läbisime kangelaslikult suures vihmas ja tormis Marimetsa matkaraja, aga tänu keerulisele ilmale oli vähe võimalust oma ümbrust paremini tajuda ja raba suvealguse lõhnu ning hääli kogeda. Loodame väga, et uus võimalus toob kaasa ka lahke ilmataadi!

Seekordsel üheksakilomeetrisel rabaretkel ootab meid ees nii käänuline ja kooremultšine metsarada kui väga heas korras laudtee, mis viib matkajad otse läbi rabalaugaste ja kidurjate mändide raba keskel asuva mustaveelise järveni. Seal asub meeldiv puhkekoht pea 8 meetri kõrguse vaatetorniga. Teel tutvume mitme infotahvliga, mis kirjeldavad raba loodust, taimi ja seal elutsevaid loomi-linde. Laudtee ääres on 3 puhkekohta, kus vahepeal jalga puhata ning värskeid matkakogemusi vahetada.

Rabajärve äärde jõudnud, teeme pikniku,  korraldame viktoriini rabalooduse tundmises ja teeme muusikat.

Tagasitee kulgeb mööda sama matkarada.

Täpsem info ja foto:

https://www.loodusegakoos.ee/kuhuminna/puhkealad/nova-puhkeala/1770

Olete oodatud!

Matka toetab Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet.